» Antenas »Antena Harčenko par tālsatiksmes DVB-T2 uztveršanu

DVB-T2 liela attāluma antena


Es sveicu visus, kuri nav vienaldzīgi pret tehnisko un ne tikai rokdarbi.

Es gribu jūsu uzmanībai pievērst antenas variantu digitālās apraides tālai uztveršanai. Protams, manā izstrādājumā nav nekā principiāli jauna, taču varbūt kādam noder ideja par pastiprinātāja apvienošanu ar antenu. Harčenko antena galvenokārt tiek piesaistīta ar mazu izgatavošanu, labu atkārtojamību, pietiekamu platjoslas pieslēgumu, pienācīgu pastiprinājumu (ar reflektoru norādīta līdz 9dB, bet man joprojām nav ko izmērīt). Manuprāt, tas darbojas labāk nekā pazīstamais “žāvētājs”.

Tātad, par iemesliem, kas pamudināja uz vēlmi radīt šo darbu. Protams, mūsu pilsētā ir tornis, ar kuru tiek pārraidīts pirmais “ciparu” multiplekss, un apsolu iekļaut otro (nu jau divus gadus), bet es, tāpat kā daudzi, gribu šeit un tagad. Kaimiņpilsētā otrais iepakojums jau sen ir iekļauts, taču, protams, tas netiek pieņemts iekštelpu antenā, bet ārējā - arī bez pastiprinātāja. Man dārzā bija šāda antena, nesen es to apdāvināju kaimiņam apmaiņā pret materiālu, tāpēc bija iespēja parādīt, kā es to daru.

Iestudējumam nav nepieciešami materiāli ar ļoti lielu trūkumu, pat ja viss iznāk lētāk nekā rūpnīcā, nemaz nerunājot par superreklāmām ar solījumu saņemt 80 (?) Kanālus (ir daži, es lasīju par šo izkrāpšanu).

Materiāli:
1. Kabeļa garums 4x16mm² - 1,5m.
2. Stieples gabals SIP - 1,5-2m.
3. Loksnes alumīnijs 1-1,5 mm biezs. 60x200mm. (Es izgriezu no vecas pannas)
4. Antenas pastiprinātājs no "žāvētāja".
5. Skavas antenas piestiprināšanai pie masta.
6. Silikona hermētiķis
7. Un, protams, kabelis un kontaktdakša.
8. Maza lodēšanas kārba.
9. M5 skrūves (iegrimis galviņā) ar uzgriežņiem un paplāksnēm - 2 gab.

Rīki:
1. Hacksaw
2. Metāla šķēres
3. Urbis (es lietoju rokasgrāmatu)
4. Urbji 1,5 un 5mm.
5. Iesniedziet personisku vai vienkāršu failu.

Pirmkārt, mēs skaitām savu antenu. Īpaši netraucējot, es paņēmu datus par mani interesējošajām frekvencēm no. Manā pilsētā tā ir 602 MHz (37 kanāls) pirmā pakete un 770 MHz (58 kanāls) solītā otrā. Mani interesē kaimiņu dati -546 MHz (30 kanāli), otrā un 498 MHz (24 kanāli) dati par otrajiem multipleksiem, tāpēc es uz tiem izveidošu antenu. Iegūtās frekvences vai drīzāk vidējā frekvence tika aizstāta tiešsaistes kalkulatorā no un saņemti nepieciešamie izmēri.

Nākamajā posmā mēs sagatavojam materiālu - noņemiet kabeli

un SIP par pliku vadu.

No vecās pannas mēs izvelkam alumīnija loksnes gabalu.

No kabeļa serdes 16 mm² (ø5,1 mm) mēs izmantojam knaibles, lai saliektu “astoņas” antenas.

Mēs izgatavojam G8 krustojuma pārklāšanos, slīpējot pusi diametra ar failu.

Kniebēm savienojuma punkti ir urbti ø1mm.

Mēs kniedējam alumīnija kabeļu sloksņu savienojumu ar platumu 7 mm, garumu 50 (ar rezervi).

Mēs saliekam sloksnes tā, lai pastiprinātāju varētu piestiprināt pie tām ar skrūvēm.

Sloksnēs mēs urbjam caurumus ø5mm skrūvēm, kas nostiprina pastiprinātāju, aptuveni runājot vietā, izmantojot pašu pastiprinātāju kā veidni, saglabājot 10 mm attālumu (vai neatkarīgi no tā, kas tiek aprēķināts) starp plāksnēm. Caurumi, kas iegremdēti līdz 7 mm diametram (ieskrūvētas skrūves galvas diametrs).

Nākamo soli es sauktu par pastiprinātāja ņirgāšanos.

Pastiprinātājs šajā dizainā nav greznība, bet gan līdzeklis, lai caur kabeli novirzītu vāju signālu, kurā tas vājinās pirmajā metrā, uz uztvērēju.

Tā kā viņš izmēru ziņā neiederējās savienojuma kārbā un bija nepieciešams to ievietot, viņa malas un standarta kabeļa stiprinājums bija vienkārši barbarisks - metāla šķēres - sagrieztas vajadzīgajā izmērā, un dēļa centrā tika urbts caurums pašvītņojošajai skrūvei. Šīs izpildes laikā netika ietekmēti pastiprinātāja dzīvībai svarīgie orgāni.

Antenas atstarotājs tiek izgatavots arī pēc tiešsaistes aprēķiniem. Rāmji ir saliekti no tā paša kabeļa serdeņa kā antena. Lielais rāmis ir izliekts reflektora konstrukcijas izmēros, un mazais ir paredzēts, lai antenu piestiprinātu pie masta, antenas loksnes stiprinājumiem (metāla izolatoriem) un, starp citu, palielinātu režģa stingrību.

Rāmjus savstarpēji savieno alumīnija sloksne, kam seko gofrēšana ar knaibles.

Mēs iegūstam šādu konstrukciju:

Režģis ir izgatavots no atsevišķiem SIP vadiem, pārmaiņus apņemot rāmju garās malas ar 10 mm soli.

Lai saglabātu režģa piķi un izmēru (pievilktu smilšu pulksteņa atstarotāja malas), es iesaku izgatavot veidni no 10 mm sliedes, zāģējot tajā izgriezumus rāmju izmēriem. Pēc kāda brīnuma vecā veidne mani saglabāja (divus gadus tā kalpoja kā odere zem kumodes), tāpēc es neuzrādu, kā to izgatavot, un tāpēc tas ir skaidrs.

Rezultātā atstarotājs izskatās šādi:

Atgādina ledusskapja grilu.
Kopumā, protams, jūs varat iztikt bez reflektora, taču manā gadījumā bija nepieciešams ne tikai palielināt attālās stacijas signālu, bet arī vājināt tuvās signālu, kaut arī papildu pastiprinājums (manuprāt, nepareiza antenas izteiksme, virziena koeficients ir pareizāks) nesāpētu.

Antenas un reflektora savienojums ir izgatavots no alumīnija stiprinājumiem (“metāla izolatori”).

Visi viengabala savienojumi tiek veikti uz kniedēm, kas izgatavotas no viena SIP serdeņa.

Nometināmais kabelis, ja nav (viss pārpalikums jau ir nogriezts un aizzīmogots) standarta stiprinājuma, vienkārši pielodējams pie pastiprinātāja plates.

Tālāk mēs paslēpjam pastiprinātāju savienojuma kārbā un skarbo laika apstākļu dēļ visus savienojumus un caurumus pārklājam ar silikona hermētiķi.

Mēs kniedējam antenas loksni caur iekavām līdz reflektoram, un mēs iegūstam gatavo produktu:

Nav jēgas parādīt instalēšanu un azimuta pielāgošanu, uztvērēja iestatījumu izvēlnē parādīšu sava ķermeņa kustību rezultātu:
Pirmkārt, jums jāieslēdz antenas jauda, ​​jo uztvērējam ir šāda funkcija.

Iestatījumu izvēlnē mēs dodamies manuālā kanālu meklēšanā, iestatām nepieciešamo kanālu un zemākā skalā (signāla kvalitāte) mēs antenu iestatām azimutā. Atgādināšu, ka man ir nepieciešams 24. un 30. kanāls.


Dievs pats lika pārbaudīt mūsu torņa signālu:

Tagad mēs ieslēdzam uztvērējā automātisko meklēšanu un redzam, kuras programmas tas mūs aizvedīs:
Sākumā viņš noķēra mani uz tālu torņa otro multipleksu, tas bija tieši tas, uz ko viss bija domāts.

Šīs divas paketes ir gandrīz identiskas, tās atšķiras tikai ziņu programmās dažādās jomās.

Rezultātā mums ir 30 kanāli, no kuriem 10 tiek atkārtoti.

Jā, es aizmirsu norādīt attālumus līdz raidītājiem.Ja ticat informācijai no interaktīvās kartes TsETV, tad vistālāk pa taisnu līniju 21 km., Bet līdz mūsējiem tikai 4 km. Pacelšanās leņķis starp tām ir 74 °.

Antenas ražošanā neviens pastiprinātājs netika nopietni ievainots.
8.6
9
8.8

Pievienojiet komentāru

    • smaidismaidaxaxalabinezinuYahoonea
      priekšniekssaskrāpētmuļķisjājā-jāagresīvsslepeni
      žēldejotdeja2deja3apžēlošanapalīdzētdzērieni
      apstātiesdraugilabilabsirdīgssvilpegulbismēle
      smēķētaplaudēkrauklispaziņodrausmīgsdon-t_mentionlejupielādēt
      karstumsdrausmīgssmieties1mdasapulceņirgāšanāsnegatīvs
      not_ipopkornssodītlasītnobiedētbiedēmeklēt
      ņurdētpaldiesšoto_clueumņikakūtapiekrītu
      sliktibēmelnā acsblum3sarktlielītiesgarlaicība
      cenzētspleasantryslepens2draudētuzvarajusun_bespectacled
      šoksrespektlolprevedlaipni gaidītikrutojsya_za
      ya_dobryipalīgsne_huliganne_othodifludsaizliegumstuvu
38 komentāri
Autore
Kas, interesanti, ir vainīgs vienotajā valsts eksāmenā, ja ierīce un antenu varianti neiziet cauri skolas mācību programmai, it īpaši, kad es biju skolnieks par zvēru, piemēram, par vienoto valsts eksāmenu? Es uzzināju, ka šī ir zigzaga antena no žurnāla “Radio” raksta “Vienkāršā antena un DMV pārveidotājs”, un man nebija pamata un neuzticības respektētās publikācijas redaktoriem. Tagad, runājot par ieviesto troksni, “cipariem” papildu 3-5 dB nav nozīmes, televizora iestatījumos ir divas skalas: signāla stiprums un kvalitāte, tāpēc pēc 50% signāla stipruma attēla un skaņas kvalitātes atšķirības nav manāmas. Izskatās, ka jūs patiešām esat “ārpus tēmas” “skaitļi”.
Spriežot pēc jūsu komentāra, jums ir slikta ideja par atšķirību starp analogo un digitālo TV, un, ja troksnis ir kritisks bijušajiem ripples un sniega veidā, tad pēdējam ir svarīgs signāla stiprums, pats ADC filtrēs troksni. Tādējādi var salīdzināt skaņu no gramofona ieraksta un kompaktdiska skrāpējumiem.
Emocēt
Jā, vainīgs ir eksāmens. Jūsu pastiprinātājs ir paredzēts, lai pastiprinātu troksni. Divu paralēli savienotu rāmju pretestība 120/2 = 60ohm bez reflektora ar to būs mazāka. Tas normāli darbosies gan ar 75, gan 50 omu kabeli. Antena Harčenko - sava veida cilpas antenas līdz zigzaga antenām, tas ir pārāk tāls, jo PSRS nepareizi klasificēja cilpas antenas. Pareizi savienojot pastiprinātājus, piemēram, SWA, ar atkārtotu līdzsvarošanu SHPTU 1: 1 izmaiņas ir minimālas. Piemēram, http://vk6ysf.com/balun_1-1.htm. Un viss būs brīnišķīgi.
Autore
Šeit es jau rakstīju par atšķirību starp nopirktajām un amatnieciskajām antenām, es vēlreiz atkārtoju nozīmi: jūs varat iegādāties visu, padarīt to sev interesantāku.
21 km, vai tā ir tāla uztveršana? Valstī ir iegādāts periodiskais žurnāls ar 555 pastiprinātāju. 62 km, 3 gadi, sūdzību nav. Turklāt tas stāv zem šīfera jumta tā, ka no ielas un antena nav redzama. Harčenko rīkojās tāpat, nepatika. Ar to pašu pastiprinātāju tas darbojas sliktāk.
Biquadrat ir cilpas antena ar kvadrātveida atstarotāju. Šeit ir zigzaga antena
Es to jau šeit norādīju, tas ir bezjēdzīgi! smaidi
Biquadrat ir cilpas antena ar kvadrātveida atstarotāju. Šeit ir zigzaga antena.
Šādas antenas es izgatavoju kopš digitālās televīzijas parādīšanās. Sākumā darīju dubultā (4 kvadrātiņus) ar pastiprinātāju, pēc tam, piemēram, ar tevi ar pastiprinātāju. Tagad tas ir tikai divi 4-6 mm stieples gabali, 50 cm garš, kvadrātveida vai apaļš, kā arī nomestais kabelis. Ar nestabilu signālu es pievienoju atstarotāju metāla plāksnes vai režģa formā, 15-20 procenti izvirzot ārpus aktīvās audekla 7-9 cm attālumā. Pastiprinātājs (manuprāt) izgriež frekvences, ievieš traucējumus, un turklāt statiskais (ne tikai negaisa laikā) to bieži izsit. Daži vārdi par antenas iestatīšanu. Mūsu reģionā pirmais multiplekss - 24 kanāli, otrais - 57 kanāli! Kāds iestatījums !!! Tas ir smieklīgi, kad cilvēki pērk viļņu kanālu, visa tā cieņa tiek precīzi pielāgota rezonanses frekvencei. Tas bija taisnība, kad bija 2 TV kanāli.
Autore
Protams, jūs varat lodēt, bet es gribēju parādīt, kā viss tiek izgatavots no improvizētiem materiāliem, lai es to varētu atkārtot. Bet ne visi atradīs alumīnija lodēšanu un plūsmu, un viņi pat domās, ka bez lodēšanas tas nedarbosies.
Labi darīts! Es metinātu visus alumīnija savienojumus ar alumīnija lodēšanu.
Baidos, ka jums tas varētu nepatikt, ja jūs
kas grib, tas zvanīs

Par terminoloģijas pareizību šeit (un ne tikai šeit) ir bojāti daudzi eksemplāri! smaidi
Citāts: Koroļevs
"nulles potenciālais punkts"!

Vai arī virtulis caurums. . kurš to vēlas, viņš to nosauks. Pati bagel ir novilkta “nulle”, un tās vidusdaļa ir “nulles potenciāla punkts”. .
VIENMĒR jābūt nullei
Faktiski, ja mēs runājam par antenām, tad nevis par "nulli", bet par "nulles potenciāla punktu"! smaidi
Tajās vietās, kur autors antenu savieno ar reflektoru - VIENMĒR būs "nulle" - un pilnīgi att., Nekā jāpievieno - ar dielektriku vai vadītāju. To var redzēt ar neapbruņotu aci - kvadrātu, vienā stūrī “maksimālo” - tur, kur ir savienots kabelis, un pa diagonāli - jābūt “nullei” - tas ir fffso. .
Autore
Absolūti neietekmē, sīkāka informācija šeit:

Lai veidotu antenas modeli, ir nepieciešams, lai tās elementi būtu pakāpeniski izvietoti un izvietoti viens pret otru noteiktos attālumos. Turklāt attiecībā uz parastajiem vibratora blokiem, kuros katrs vibrators, kas ienāk masīvā, ir aktīvs, rodas grūtības saskaņošanā ar padevēju, īpaši noteiktā frekvences diapazonā.

Zigzaga audumam tā dizaina īpatnību dēļ ir viens punktu pāris (a - a), ar kuriem padevējs ir tieši savienots.

Punktos (n - n) antenas loksnes vadītāji neplīst, tāpēc vienmēr ir strāvas antinods (attiecīgi nulles spriegums) neatkarīgi no viļņa garuma. Šis apstāklis ​​ļauj iztikt bez speciālas balansēšanas ierīces, kad to baro ar koaksiālo kabeli (kabelis tiek virzīts caur nulles potenciāla punktu), un tas padara antenas joslu atstatumu, jo vadītāju pusviļņu sekcijām punktu (n - n) reģionā vienmēr ir vienāds strāvas virziens, tas ir, tie ir vienā virzienā fāze. [/ quote] Turklāt līnijas segmentam, kura ceturtdaļas viļņa garums ir, viļņu pretestība ir tuvu bezgalībai.
Khatul Madan "Antenas savienojums ar reflektoru ir izgatavots no alumīnija stiprinājumiem (" metāla izolatori ")."
Kāpēc ne plastmasas, vai tas ietekmē uztveršanas kvalitāti?
Autore
Un Polijas mērierīcēs nav tā paša pastiprinātāja vērts? Tagad salīdziniet rūpnīcas un mājās gatavoto antenu izmērus un izmaksas. Protams, jūs varat iegādāties visu, kā teicis Rokfellers - ka jūs nevarat iegādāties par naudu, jūs varat iegādāties par lielu naudu, bet tas nav par to, es faktiski daru savu amatu, lai smadzenes neplūst ar taukiem, lai gan es to visu varu atļauties. pirkt vai pasūtīt darīt.
Vienkārša poļu atšifrēšana - tā ir vienkārša ķīniešu atdalīšana, bet indiešu un "Zeisk" un pat "šveiciešu" - es iesaku pievērst uzmanību izmaksām. Opūtā aprakstītā antena ir izgatavota no “sūda” un tāpēc ir praktiski brīva. Lai dzīvo vietējais ražotājs, turklāt - "pašnodarbinātie" !!!! Vai esat kādreiz domājuši - kāpēc parasto “tauriņu”, kas aprakstīts opusā, neražo lielie uzņēmumi un tā praktiski nav tirgū? - tā izmaksas. Tas, izmaksas - masveida ražošanā ir gandrīz nulle. Kas nav izdevīgi lieliem "spēlētājiem". .
21 km nozveja un vienkārša poļu atdalīšana
Citāts: Oldmens
galveno pastiprinājumu dod pats pastiprinātājs,
Pastiprinātājs galvenokārt ir paredzēts, lai kompensētu kabeļa zudumus, uztveršanas kvalitāte ar pareizo antenu gandrīz nav atkarīga no tā.
Autore
“Viļņu kanāls” ir pārāk kaprīza antena, palielinoties direktoru skaitam, iestatīšana kļūst sarežģītāka, kā arī šaurjoslas. Ja mēs veidojam ļoti virziena antenu, tā ir periodiski reģistrēta, praktiski neatpaliekot no “viļņa kanāla”.
Šāda veida antenai, kuru sauc steigā, galveno pastiprinājumu dod pats pastiprinātājs, kas jāizvēlas diapazonā, un liela attāluma uztveršanai jums nepieciešama antena, piemēram, viļņu kanāls!
Autore
lai arī ko teiktu, tālāk par 25 km no viena no tām neizdodas
Tas ir gadījumā, ja tajā pašā rindā. Un, ja norēķins atrodas (relatīvā) vienādmalu trīsstūra centrā?
Citāts: Khatul Madan
Apskatiet Tveras reģiona centrālapkures tīkla karti, tur tiešām ir “lāča leņķi”, kur līdz torņiem ir 40-50km.

Nejaucieties - 40–50 km ir attālums starp torņiem, un lai ko arī teiktu - tālāk par 25 km no viena no tiem nekādā gadījumā nevar nokļūt, ja vien neesi kosmosā. Atkāpjoties no viena, mēs tuvojamies otram. .Un viņiem vajadzētu nopelnīt pilnu naudu 2018. gada beigās - TV cilvēkiem joprojām ir laiks, un ne visi torņi joprojām darbojas.
Autore
. Maskavā antena ar skaitītāja kabeli lieliski darbojas 6. stāvā, 15 km līdz Ostankino,
Par Maskavu un reģionu nav runas, ir tikai Ostankino bloķēšana 50 km rādiusā. ar iespējamu uztveršanu "uz nagu", un pat pašā pilsētā pietiks ar atstarotiem signāliem.
Labāk ir samazināt kabeļa garumu nekā ievietot pastiprinātāju.
Tieši tā, radio amatieriem ir teiciens “Vislabākais pastiprinātājs ir antena”, jo ir arī pareizi, ka signāls vājina, jo spēcīgāka ir frekvence. Un ir arī pareizi, ka uztveršanas apstākļi ir atkarīgi no reljefa, un dažreiz pietiek ar antenas pacelšanu par 3 -4 metri, lai būtu pārliecināta uzņemšana.
Torņu tīkls ir tāds, ka Krievijas centrālajā daļā līdz tornim ir ne vairāk kā 20 km, un visiem torņiem ir 10 kW liela raidītāja jauda - tik uzticama numuru saņemšana uz tauriņa antenas tiek garantēta gandrīz visur, pat tur, kur analogais UHF signāls nekad nav saņemts .
Paskatieties DTEC karti Tveras reģionā, tur tiešām ir “lāča leņķi”, kur līdz torņiem ir 40–50 km. Un, ja skaitītāju diapazons kaut kādā veidā ir izdarījis savu ceļu, tad UHF nav nekādu iespēju, un uztveršanu galvenokārt veic satelīti.
Šādu antenu viņš izgatavoja jau sen un nedaudz eksperimentēja. Izrādījās, ka digitālie kanāli ir ļoti jutīgi pret nomešanas kabeļa garumu. Pieaugot garumam vairāk nekā par 3 metriem - digitālais signāls pilnībā izzūd, bet tiek pieņemts analogs signāls. Tāpēc es dalos ar saviem rezultātiem. Es novietoju antenu blakus televizoram - izmēri arī ļauj kabeļa garumam būt nedaudz mazākam par metru, Azimuta regulēšana - antena ir pievienota kā parasts UHF attiecīgajai televizora kontaktligzdai un tiek noregulēts atbilstošais (frekvencē vistuvākais) kanāls. Tālāk vienkārši “pārslēdzieties uz“ numuru ”un ieslēdziet automātisko meklēšanu. Manuprāt, ir labāk samazināt kabeļa garumu, nevis uzstādīt pastiprinātāju. Maskavā 6. stāvā 15 km līdz Ostankino labi darbojas antena ar skaitītāja kabeli, tornis ir slēgts blakus 9 pie dacha 60 km attālumā no Maskavas - tas saņem arī vietējos torņus un pat Ostankino.Pat Okas palienē, "lāča stūrī" - pēc Paustovska teiktā, šī Prioksky rezervāts 300 km uz austrumiem no Maskavas darbojas lieliski bez reflektoriem un pastiprinātājiem. tāds, ka Krievijas centrālajā daļā vairāk nekā 2 0 km attālumā no torņa nenotiek, un visiem torņiem ir raidītāja jauda apmēram 10 kW - tik droša numuru uztveršana uz tauriņa antenas tiek garantēta gandrīz visur, pat tur, kur nekad nav saņemts analogais UHF signāls.
Šeit man ir līdz 50 km līdz vienam jaudīgam raidītājam, bet redzamības attālumā, un līdz citam (vietējam) 8 km, bet ir slēgts ar ēkām un reljefu.
Leņķis ir aptuveni 90 grādi. Kanāli (frekvences) ir viens.Es dodos uz tālo, bet saullēktā uzņemšana sāk neizdoties, tad viss normalizējas
Bi-Loop antena ar SWA pastiprinātāju.
Citāts: Khatul Madan
Skaitlim ir grūti noteikt ar aci - signāls ir vai nav.

Kanāla iestatījumos varat redzēt, vai televizors to atļauj.
Vismaz izsmidziniet, atveriet dēli. un kabeļu malas. Pēc tam noblīvējiet - neaizzīmogojiet, un kabelis "sūknē" mitrumu
Arī kabeļa malas ir jābūt lakām.
IMHO.
Autore
Es jau uztaisīju šo antenu “augšpusē”, pat atstarotāja veidne palika, pirms tam es biju mēģinājusi pilnībā noņemt transformatoru un iestatīt RG-6 kabeli - es neredzēju atšķirību. Skaitlim ir grūti noteikt ar aci - signāls ir vai nav. Varbūt lielākos attālumos tas ir svarīgi. Man parasti ir 50 omu kabelis, garums 8 m. Bet, jau pārbaudīts, neskatoties uz visiem zaudējumiem, kas tas darbojas, es tikai klusēju par šo “lenti”, uzskatot, ka 50 omu kabelis nav īpaši izplatīts.
Kabelis ir vēlams RK-75. Un jūs varat to izvest tieši ārpus kastes aiz restēm (atstarotāja).
Pielietotajā pastiprinātājā (SWA-555) ir trans ar ieejas ieeju. 300 omi. Tādēļ ir vēlams antenas dizainu veikt ar aptuveni 300 omi. Lai gan, protams, jaudīgs pastiprinātājs “izies cauri” - tas pastiprināsies un par to nav pilnībā panākta vienošanās.
Skaņu darbs, saprātīgs apraksts, par kabeli es neko nejautāšu!
Autore
Starp citu, gandrīz visa silikona caurule ir aizgājusi, jebkurā gadījumā atvērtā izžūs.
Autore
Tāpēc es beidzot to iesūknēju silikonā tikai pēc pārbaudes. Fotoattēls tikai parāda, kas jādara.
Sacietējot, epoksīds var noplēst jebkuru daļu. Bet tas, ko es patiešām darītu savādāk, bija konfigurēšana pirms tam aizzīmogo, nevis pēc.
Autore
Tā nebija pa rokai, un tad epoksīds bija pārāk šķidrs, tad visu lodēšanu vajadzēs iesmērēt ar plastilīnu. Nu, es ar visu sirdi iespiedu hermētiķi tur, tāpēc dizains jau ir nešķirams.
Lielisks biquadrat sniegums. Vienīgais, ko es darītu, bija visu plātni appludināt ar epoksīdu.

Mēs iesakām izlasīt:

Nododiet to viedtālrunim ...